sk3

SOLIDNY PRACODAWCA ROKU
BO BYCIE SOLIDNYM PO PROSTU SIĘ OPŁACA!

str

22

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach.


 

 

1

Misja

Celem programu jest promocja Laureatów. Uczestnicy poprzez prezentacje prasowe i materiały telewizyjne wzmocniają swój wizerunek, ale też promują swoje produkty

2

Weryfikacja

Kapituła programu wyłania laureatów na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy.

3

Wyróżnienie

Czujesz się solidnym pracodawcą? Uważasz, że firma, w której pracujesz zasługuje na ten prestiżowy tytuł? Jeśli tak, to spróbuj swoich sił w projekcie! Zgłoś się!

 

– KRYTERIA OCENY –

3


3


3


3


3


Ścieżka kariery i szkolenia pracowników
Pomoc w osobistym rozwoju pracowników
System motywacyjny
Przestrzeganie prawa pracy
Terminowość wypłat

3


3


3


3


3


Warunki pracy i przestrzeganie BHP
Warunki socjalne
Dynamika zatrudnienia w ostatnich latach
Społeczna odpowiedzialność firmy
Opinie o firmie

ORGANIZATORPARTNERZY PATRONAT MEDIALNY

Rzecz o Biznesie

Integralny dodatek informacyjny do Rzeczpospolitej. Zawiera wywiady, artykuły biznesowe a także podsumowania związane z projektami koordynowanymi przez redakcję.

Strony Rynku

Integralny dodatek do Gazety Wyborczej. Tak samo jak „Rzecz o Biznesie” zajmuje się tematyką biznesową oraz projektami wizerunkowymi.

Monitor Gospodarczy

Program promocyjno-informacyjny o formule dynamicznych materiałów reportażowych skupiających się na promocji istotnych wydarzeń z życia podmiotów gospodarczych tak od strony produktowej jak i działalności biznesowej.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie założona w 1995 roku przez Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych w Warszawie. Uczelnia kształci 8 000 studentów w Warszawie, Bełchatowie i Ciechanowie na 10 kierunkach. WSM jako pierwsza spośród polskich uczelni niepublicznych zorganizowała Biuro Karier które zajmuje się gromadzeniem i udostępnianiem informacji o zawodach łączących się z profilem szkoły, rynkiem pracy, możliwościami zdobywania kwalifikacji zawodowych oraz pomaganiem zainteresowanym w podejmowaniu decyzji w sprawach edukacji i pracy.

Fundacja Edukacja Bez Granic firma specjalizującą się w świadczeniu usług konsultingowo – doradczych i szkoleniowych. Realizuje zadania związane z działalnością doradczą i szkoleniową również przy wykorzystaniu funduszy Unii Europejskiej. Zatrudnia doradców, trenerów i psychologów oraz pracowników naukowych ośrodków akademickich, którzy świadczą usługi organizacjom oraz przedsiębiorstwom w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Finansów i Ekonomii Zarządzania.

Pracodawcy RP Najstarsza organizacja pracodawców w Polsce i uznany partner społeczny zarówno w Polsce jak i w Europie. Siłą Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej są racje i argumenty prezentowane politycznym i ekonomicznym decydentom oraz liczba i różnorodność członków: związków, federacji i firm. O potencjale organizacji stanowią wieloletnie doświadczenie i sukcesy, które osiągnięto realizując podstawową ideę – tworzenie państwa przyjaznego pracodawcom.

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje specjalizujące się w rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granicą, doradztwie personalnym, pracy tymczasowej oraz outsourcingu. Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków Stowarzyszenia pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.

Rzeczpospolita - ogólnopolski dziennik społeczno-polityczny i ekonomiczno-prawny wydawany w średnim nakładzie jednorazowym około 94 tys. egzemplarzy. Wydawcą jest spółka Gremi Business Communication. Według Instytutu Monitorowania Mediów w latach 2007–2010 najczęściej cytowane medium w Polsce.

Bloomberg Businessweek Polska tygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”. Magazyn dostarcza dane niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych, zawiera również sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

Parkiet ogólnopolski dziennik finansowy Gazeta Giełdy PARKIET poświęcony gospodarce, rynkowi kapitałowemu i finansom. Od 20 lat wspiera decyzje inwestorów i specjalistów związanych z rynkiem kapitałowym.

Sukces miesięcznik traktujący o biznesie, kulturze i stylu. Pierwszy w Polsce po transformacji ustrojowej z 1989 r. wysokonakładowy magazyn


– ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU –

 

phone
tel./fax: 32-413-07-31

___

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha