Program kabaretowy

blok autorskich piosenek satyrycznych oraz parodii i pastiszy znanych przebojów polskiej piosenki, przeplatany satyrycznymi monologami ( w warunkach klubowych jak i plenerowych ).
Czas trwania: ok. 70 minut w całości lub w kilku blokach.

Babski wieczór

autorski program kabaretowy adresowany przede wszystkim do pań (dopuszczalny jest niewielki udział mężczyzn, na własna odpowiedzialność). W programie satyryczne i liryczne piosenki na temat kobiet, dowcipy i monologi satyryczne związane z kobietami (żadnych żartów o blondynkach).
Czas trwania: ok. 70 minut.

Program dla dzieci

„Wesoła szkoła” – program estradowy dla dzieci, ułożony w formie zabawnych lekcji, przeplatany konkursami i zabawami, również elementami zabaw ruchowych. Dzieci aktywnie uczestniczą w programie.
czas trwania ok. 70 minut

Cześć!

Jeżeli jesteś fanem piosenki satyrycznej, to dobrze trafiłeś. „Kaczki z Nowej Paczki” to właśnie kabaret piosenki, piosenki autorskiej. Jeszcze nie kojarzysz? A słyszałeś kiedyś piosenkę o „Dziubdziubie” lub „Luśkę”? Pewnie tak, tylko może nie wiedziałeś, że to my je śpiewamy.

W zakładkach znajdziesz trochę wiadomości o nas, parę klipów, mp3 i oczywiście ofertę programową, z jaką możemy przyjechać do Ciebie. Na program zespołu składają się autorskie piosenki i monologi lidera zespołu Andrzeja Zb. Brzozowskiego, ale mamy także w repertuarze parodie i pastisze popularnych przebojów polskich i zagranicznych. Powstała z tego nawet osobna płyta. Mamy również specjalny program dla dzieci. Zapytaj swoich rodziców, może byli kiedyś w dzieciństwie na naszym występie.

Że co? Że jesteśmy już tacy starzy? Nie będziemy nikomu wypominać wieku, ale są kabareciarze starsi od nas. Poza tym nasze piosenki nigdy się nie starzeją. I wciąż powstają nowe. Jest tego trochę na You Tube. Wystarczy tego ględzenia. Obejrzyj sobie stronę, posłuchaj piosenek i jak zechcesz je usłyszeć na żywo, to zadzwoń lub napisz maila.

Flash required

tel. 503-130-698
azbrzozowski@wp.pl
Facebook
Warunki techniczne: Profesjonalna aparatura nagłaśniająca z odsłuchami i akustykiem Urządzenie do odtwarzania płyt CD lub laptop 2 mikrofony na statywach 3 linie typu „duży jack” 3 ujęcia prądu na scenie (do zasilaczy)